Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 8000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 4118VP 4118VX |
| Country of origin | Korea |
| Product colour | Black |
| Width | 215 mm (8.39 ") |
| Depth | 410 mm (15.99 ") |
| Height | 120 mm (4.68 ") |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.