Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 7000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | 6280V_DN 6280V_N |
| Country of origin | China |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Width | 220 mm (8.58 ") |
| Depth | 360 mm (14.04 ") |
| Height | 135 mm (5.27 ") |
| Package length | 370 mm |
| Package width | 220 mm |
| Package height | 140 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.