Back to Top
| Product colour | Black |
| Rack capacity | 48U |
| Width | 109 mm (4.25 ") |
| Depth | 30 mm (1.17 ") |
| Height | 183 mm (7.14 ") |
| Weight | 320 g (0.71 lbs) |
| Package width | 132 mm |
| Package depth | 162 mm |
| Package height | 217 mm |
| Package weight | 1410 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
