Back to Top
| Product colour | Black |
| Rack capacity | 1U |
| RoHS compliance |
| Width | 483 mm (18.84 ") |
| Depth | 15 mm (0.59 ") |
| Height | 44 mm (1.72 ") |
| Weight | 230 g (0.51 lbs) |
| Package width | 594 mm |
| Package depth | 38 mm |
| Package height | 99 mm |
| Package weight | 380 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
