Back to Top
| Keyboard port type | USB |
| Mouse port type | USB |
| Console USB ports quantity | 4 |
| Audio connections | |
| Headphone outputs | 5 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| DC-in jack |
| Ethernet LAN | |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Product colour | Grey |
| RoHS compliance | |
| Certification | CE, RoHS, FCC |
| Built-in display |
| AC input voltage | 100-240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Width | 29 mm (1.13 ") |
| Depth | 13.2 mm (0.51 ") |
| Height | 3 mm (0.12 ") |
| Weight | 90 g (0.2 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.