Back to Top
| Maximum resolution | 1600 x 1200 pixels |
| Keyboard port type | USB, PS/2 |
| Mouse port type | USB, PS/2 |
| Video port type | VGA |
| Console ports | VGA (D-Sub) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| DC-in jack |
| Ethernet LAN |
| Rack mounting | |
| Product colour | Black |
| RoHS compliance |
| Built-in display |
| AC input voltage | 100-240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Input current | 2.6 A |
| External power adapter |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 80 % |
| I/O ports | 1 x RJ-45 F 2 x Modified HD15F 1 x HD15F 1 x Modified HD15M 2 x PS/2 F 2 x USB F 1 x USB Mini-5 1 x DB9M |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.