Back to Top
| Connectivity technology | Wireless |
| Internal | |
| Interface | Ethernet |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Frequency range | 2.4 - 5 GHz |
| Product colour | Black |
| Component for | Printer |
| Compatible products | HL-L9430CDN, HL-L9470CDN, MFC-L9630CDN, MFC-L9670CDN |
| Manual |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
