Back to Top
| Minimum screen size compatibility | 13 " |
| Maximum screen size compatibility | 13 " |
| Product colour | Black |
| Material | Aluminium |
| Brand compatibility | Apple |
| Compatibility | iPad Pro M4 | 13" | 2024 | A2925, A2926, A3007 |
| Covered front camera | |
| Lock type | 2 Keys |
| Colour group | Black |
| VESA mounting interfaces | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Country of origin | Israel |
| Number of keys included | 4 pc(s) |
| Manual | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 1 year(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.