Back to Top
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery capacity | 9 Ah |
| Battery voltage | 12 V |
| Number of batteries included | 4 pc(s) |
| Compatibility | OR2200LCDRT2U |
| Weight | 10800 g (23.81 lbs) |
| Width | 304.8 mm (11.89 ") |
| Height | 63.5 mm (2.48 ") |
| Depth | 203.2 mm (7.92 ") |
| Package width | 361.95 mm |
| Package height | 158.75 mm |
| Package depth | 476.25 mm |
| Package weight | 11.79 kg |
| Package weight | 11790 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
