Back to Top
| Product colour | Black |
| Material | Steel |
| VESA mounting | |
| VESA mounting interfaces | 75 x 75 mm |
| Swivel angle | 360 u00b0 |
| Tilt angle range | 0 - 45 u00b0 |
| Width | 183.6 mm (7.16 ") |
| Depth | 102.87 mm (4.01 ") |
| Height | 37.3 mm (1.45 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.