Back to Top
| Product colour | Black |
| Handset type | Wired handset |
| Display | LCD |
| Display resolution | 480 x 272 pixels |
| Display diagonal | 4.3 " |
| Touchscreen |
| Lines quantity | 4 lines |
| Number of VoIP accounts | 4 |
| Speakerphone |
| Ethernet LAN | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) |
| Width | 228 mm (8.89 ") |
| Depth | 206 mm (8.03 ") |
| Weight | 980 g (2.16 lbs) |
| Number of handles included | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.