Back to Top
| Ear coupling | Supraaural |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 100 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Driver unit | 40 mm |
| 3.5 mm connector | |
| Cable length | 1.27 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Product colour | Silver |
| Wearing style | Head-band |
| Pouch |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.