Back to Top
| Type | Mount |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | SHB-4200, SHB-4300, SHB-4301 series, SBP-300PMW1 |
| Width | 110 mm (4.29 ") |
| Height | 181 mm (7.06 ") |
| Weight | 390 g (0.86 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.