Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | SBP-150CMP, SBP-300CMP, SBP-900CMP |
| Diameter | 140 mm |
| Width | 33 mm (1.29 ") |
| Weight | 250 g (0.55 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.