Back to Top
| Type | Cover |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | Transparent, White |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | QNV-6072R/6073R/6082R/6083R/8080R |
| Diameter | 137 mm |
| Height | 88.4 mm (3.45 ") |
| Weight | 229 g (0.5 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.