Back to Top
| Suitable for | Notebook |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Display filter features | Privacy |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Maximum screen size compatibility | 14 " |
| Compatibility | X1 Carbon Gen9 |
| Depth | 0.29 mm (0.01 ") |
| Package width | 387 mm |
| Package depth | 254 mm |
| Package height | 3 mm |
| Package weight | 167 g |
| Lenovo | |
| 60 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.