Back to Top
| Maximum weight capacity | 15 kg |
| Minimum screen size compatibility | 15 " |
| Maximum screen size compatibility | 22 " |
| Mounting | Freestanding |
| Number of displays supported | 1 |
| Suitable for | Computer monitor |
| Tilt angle range | -2 - 180 u00b0 |
| Housing material | Aluminium, Steel |
| Product colour | Black |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.