Back to Top
| Maximum screen size compatibility | 24 " |
| Number of displays supported | 2 |
| Height adjustment type | Manual |
| Height adjustment | |
| Height adjustment range | 152 - 229 mm |
| Product colour | Black |
| Width | 813 mm (31.71 ") |
| Depth | 356 mm (13.88 ") |
| Height | 227 mm (8.85 ") |
| Mounting type | Desk |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.