Back to Top
| Maximum weight capacity | 23.6 kg |
| Minimum screen size compatibility | 17 " |
| Maximum screen size compatibility | 24 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Number of displays supported | 2 |
| Height adjustment | |
| Swivel angle | 40 \u00b0 |
| Swivel angle range | -20 - 20 \u00b0 |
| Tilt angle range | -15 - 15 \u00b0 |
| Product colour | Black |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.