Back to Top
| Minimum screen size compatibility | 42 " |
| Maximum weight capacity | 79.5 kg |
| Maximum screen size compatibility | 63 " |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Product colour | Black |
| Width | 569 mm (22.19 ") |
| Depth | 24 mm (0.94 ") |
| Height | 742 mm (28.94 ") |
| Mounting | 200 x 200 (Min) - 535 x 705 (Max) mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.