Back to Top
| Capacity | 113.5 L |
| Form factor | Other |
| Housing material | Plastic, Polyethylene |
| Product colour | Black |
| Lid | |
| Detachable lid |
| Width | 457.2 mm (17.83 ") |
| Depth | 469.9 mm (18.33 ") |
| Height | 730.2 mm (28.48 ") |
| Weight | 4535 g (10 lbs) |
| Package weight | 7257 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.