Back to Top
| Connector 1 | DisplayPort 1.2 |
| Connector 2 | HDMI 1.4 |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Product colour | Black |
| Cable length | 0.15 m |
| RoHS compliance |
| Maximum resolution | 4096 x 2048 pixels |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 80 °C |
| Weight | 55 g (0.12 lbs) |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 220 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 100 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
