Back to Top
| Connector 1 | USB A |
| Connector gender | Male connector/Female connector |
| Product colour | Black |
| Cable length | 0.435 m |
| RoHS compliance |
| Weight | 46 g (0.1 lbs) |
| Package width | 21 mm |
| Package depth | 105 mm |
| Package height | 218 mm |
| Package weight | 100 g |
| Package length | 4.13 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
