Back to Top
| Connector 1 | Display Port M |
| Connector 2 | DB15 FM |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Product colour | Black |
| Depth | 254 mm (9.91 ") |
| Weight | 70 g (0.15 lbs) |
| Package width | 12 mm |
| Package depth | 216 mm |
| Package height | 192 mm |
| Package weight | 40 (tbc) g |
| Package length | 8.50 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
