Back to Top
| Type | Mounting bracket |
| Product colour | Black |
| RoHS compliance |
| Width | 482 mm (18.8 ") |
| Depth | 115 mm (4.49 ") |
| Height | 177 mm (6.9 ") |
| Weight | 1620 g (3.57 lbs) |
| Package width | 487.7 mm |
| Package depth | 528.3 mm |
| Package height | 203.2 mm |
| Package weight | 7080 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.