Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | White |
| Wall mountable | |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Brand compatibility | Ubiquiti Networks |
| Compatibility | UVC-G5-Dome-Ultra |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Diameter | 100 mm |
| Weight | 130 g (0.29 lbs) |
| Height | 88 mm (3.43 ") |
| Mounting kit | |
| Quick installation guide |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.