Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Wall mountable | |
| Protection features | Weatherproof |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Brand compatibility | Ubiquiti Networks |
| Compatibility | UVC-G5-PTZ |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Diameter | 109.5 mm |
| Height | 94.7 mm (3.69 ") |
| Weight | 144 g (0.32 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.