Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 6000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | C600V_DN C600V_N C605V_X C605V_XL |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 100 mm (3.9 ") |
| Depth | 205 mm (8 ") |
| Height | 95 mm (3.71 ") |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.