Back to Top
| Product type | Personal audio conferencing system |
| Product colour | Black |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone sensitivity | -44 dB |
| Rechargeable battery | |
| Charging time | 2.5 h |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Weight | 288 g (0.63 lbs) |
| Cables included | USB |
| Sensitivity | 87 dB |
| Frequency range | 100 - 10000 Hz |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.