Back to Top
| Maximum weight capacity | 15 kg |
| Mounting | Freestanding |
| Number of displays supported | 1 |
| Suitable for | Computer monitor |
| Height adjustment | |
| Height adjustment range | 115 - 485 mm |
| Housing material | Plastic, Steel, Wood |
| Product colour | Black |
| Included number of shelves | 1 |
| Height adjustment | 370 mm |
| Width | 915 mm (35.69 ") |
| Depth | 790 mm (30.81 ") |
| Height | 485 mm (18.92 ") |
| Weight | 24320 g (53.62 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.