Back to Top
| Surge energy rating | 450 J |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| Nominal input voltage | 125 V |
| Cable length | 1.2 m |
| Product colour | Black |
| EMI/RFI noise filtering | |
| EMI/RFI noise filtering | 43 dB |
| Weight | 399.16 g (0.88 lbs) |
| LED indicators | Y |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.