Back to Top
| Type | Mount |
| Maximum weight capacity | 1.5 kg |
| Product colour | White |
| Tilt angle range | 0 - 20 u00b0 |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | TNV-C8011RW |
| Weight | 208 g (0.46 lbs) |
| Width | 83.5 mm (3.26 ") |
| Depth | 60.8 mm (2.37 ") |
| Height | 175.2 mm (6.83 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.