Back to Top
| Type | Connection box |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | QNV-C8083R/C9083R, QNV-C8011R/C8012/C9011R, QND-6011/21, QND-8011/21, QND-6012R/22R/72R/82R, QND-7012R/22R/82R, QNE-8011R/21R |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Diameter | 143 mm |
| Weight | 450 g (0.99 lbs) |
| Height | 50.8 mm (1.98 ") |
| Y | |
| NDAA, EAC, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.