Back to Top
| Type | Cover |
| Product colour | Black |
| Easy to install | |
| Housing material | Plastic |
| Compatibility | XND-6081VZ/8081VZ, XND-6081V/6081RV/8081RV |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Diameter | 167 mm |
| Depth | 68 mm (2.65 ") |
| Weight | 120 g (0.26 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.