Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Universal |
| Product colour | Ivory, White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Diameter | 155.1 mm |
| Height | 55 mm (2.15 ") |
| Weight | 270 g (0.6 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.