Back to Top
| Type | Mount adapter |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | SBP-180HMW1/200HMW/215HMW/250HMW/315HMW, SBP-250WMW |
| Diameter | 125 mm |
| Weight | 242 g (0.53 lbs) |
| Height | 27.7 mm (1.08 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.