Back to Top
| Type | Mount |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XNP-6400/8250/9250, XNP-6400R/8250R/9250R, QNP-6250R/6320R, XNP-C6403/C8253/C9253, XNP-C6403R/C8253R/C9253R |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sustainability compliance | |
| Sustainability certificates | CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), NDAA |
| Diameter | 268 mm |
| Height | 209 mm (8.15 ") |
| Weight | 1900 g (4.19 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.