Back to Top
| Product colour | Black |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | QNO-6082R |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Diameter | 147.5 mm |
| Height | 73.3 mm (2.86 ") |
| Weight | 980 g (2.16 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.