Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | SBP-120HMW/140HMW/160HMW1/180HMW1 |
| Diameter | 140 mm |
| Height | 155 mm (6.05 ") |
| Weight | 520 g (1.15 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.