Back to Top
| Type | Cover |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | Transparent, White |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XND-6081F XND-6081RFXND-8081RF PND-A9081RF |
| Diameter | 205 mm |
| Height | 78 mm (3.04 ") |
| Weight | 390 g (0.86 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.