Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium, Plastic |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Diameter | 187 mm |
| Weight | 370 g (0.82 lbs) |
| Width | 50.5 mm (1.97 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.