Back to Top
| Input voltage | 12-16 V |
| Adjustable output voltage | |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Auto |
| Purpose | Docking station |
| Product colour | Black |
| Package weight | 907 g |
| Width | 29 mm (1.13 ") |
| Depth | 140 mm (5.46 ") |
| Height | 78 mm (3.04 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.