Back to Top
| Input voltage | 100-240 V |
| Output voltage | 24 V |
| Output current | 4 A |
| Power supply type | indoor |
| Certification | UL/C & CE Energy Star |
| Product colour | Black |
| Width | 66.04 mm (2.58 ") |
| Depth | 172.7 mm (6.74 ") |
| Height | 38.1 mm (1.49 ") |
| Number of products included | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.