Back to Top
| Input voltage | 100 - 264 V |
| Output power | 100 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 5 A |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Purpose | Docking station |
| Brand compatibility | Havis |
| Compatibility | DS-DELL-900 |
| Product colour | Black |
| Package weight | 453 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.