Back to Top
| Input voltage | 11 - 16 V |
| Output power | 100 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Docking station |
| Brand compatibility | Havis |
| Compatibility | DS-DELL-903, DS-DELL-903-4 |
| Product colour | Black |
| Width | 142 mm (5.54 ") |
| Depth | 76 mm (2.96 ") |
| Height | 28 mm (1.09 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.