Back to Top
| Internal | |
| Host interface | USB Type-A |
| Output interface | Bluetooth |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Product colour | Black |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Width | 11 mm (0.43 ") |
| Depth | 19 mm (0.74 ") |
| Height | 8 mm (0.31 ") |
| Weight | 5 g (0.01 lbs) |
| Package width | 117 mm |
| Package depth | 19 mm |
| Package height | 162 mm |
| Package weight | 40 g |
| Master carton width | 140 mm |
| Master carton length | 160 mm |
| Master carton height | 205 mm |
| Master carton weight | 400 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.