Back to Top
| Maximum digital resolution | 2048 x 1536 pixels |
| Keyboard port type | USB |
| Video port type | VGA |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 5 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Audio connections | |
| Headphone outputs | 2 |
| DC-in jack |
| Number of users | 1 user(s) |
| Rack mounting | |
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.2 m |
| RoHS compliance |
| Built-in display |
| Width | 95 mm (3.71 ") |
| Depth | 61 mm (2.38 ") |
| Height | 25 mm (0.98 ") |
| Weight | 110 g (0.24 lbs) |
| Package length | 8.07 mm |
| Package width | 139 mm |
| Package depth | 205 mm |
| Package height | 178 mm |
| Package weight | 1600 g |
| Cables included | Audio (3.5mm) |
| Manual |
| Connectivity technology | Wired |
| I/O ports | - 3 x USB - 2 x 3.5mm - 2 x HD-15 VGA |
| Ports quantity | 4 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
