Back to Top
| Number of computers controlled | 2 |
| Keyboard port type | USB |
| Mouse port type | USB |
| Video port type | DisplayPort |
| Console ports | DisplayPort, USB A |
| Console USB ports quantity | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB connector type | USB Type-A, USB Type-B |
| Audio connections |
| Product colour | Black |
| Built-in display |
| Width | 95.3 mm (3.72 ") |
| Depth | 95.3 mm (3.72 ") |
| Height | 26.9 mm (1.05 ") |
| Weight | 120 g (0.26 lbs) |
| Package width | 163.3 mm |
| Package depth | 71.3 mm |
| Package height | 235 mm |
| Package weight | 700 g |
| Cables included | Audio (3.5mm), DisplayPort, USB |
| Quick installation guide |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.