Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 10000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 4510V_B 4510V_DT 4510V_DX 4510V_N |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Page yield (black) | 10000 pages |
| Colour | |
| Country of origin | China |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Width | 240 mm (9.36 ") |
| Depth | 380 mm (14.82 ") |
| Height | 230 mm (8.97 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.