Back to Top
| Form factor | Desktop |
| Type | PC |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Product colour | Black |
| Audio input | N |
| Audio output | N |
| Width | 309 mm (12.05 ") |
| Depth | 482 mm (18.8 ") |
| Height | 259 mm (10.1 ") |
| Weight | 3628 g (8 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.